Aktuálne zmeny od 21.06.2021 v autobusových a vlakových spojeniach na Slovensku.

Slovak Lines

15. 6. 2021Zmenené cestovné poriadky vybraných liniek Od 1. 7. 2021 budú platiť zmenené cestovné poriadky vybraných liniek. Bližšie informácie nájdete pod cestovným poriadkom.

DPM Bratislava

Výluka liniek 204 205 N61 na Trnávke (18. - 21.6.2021)

Počas asfaltovania križovatky na Trnávke nebudú cez víkend niektoré zastávky MHD obsluhované.

Pre opravu križovatky Bulharskej a Slovinskej ulice bude od piatka 18. júna od ukončenia dennej premávky do pondelka 21. júna do začiatku dennej premávky vylúčená premávka liniek 204 205 a N61 cez Slovinskú a Bulharskú ulicu.

  • Linky 204 a 205 budú v sobotu a v nedeľu presmerované od zastávky Slovinská priamo po Rožňavskej ulici na náhradnú konečnú Depo Trnávka. Späť do centra budú premávať zo zastávky Depo Trnávka po Rožňavskej a od zastávky Slovinská sa napoja na svoje riadne trasy.
    • Na presmerovanej trase obslúžia zastávky Pri strelnici a Depo Trnávka na Rožňavskej ulici.
    • Neobslúžia riadne zastávky Rádiová, Bulharská, Spoločenská a Hanácka.
  • Linka N61 bude počas nocí piatok/sobota, sobota/nedeľa a nedeľa/pondelok obojsmerne premávať medzi zastávkami Slovinská a Pri zvonici obchádzkou cez Rožňavskú a Rádiovú ulicu.
    • Na presmerovanej trase obslúži zastávky Pri strelnici, Depo Trnávka, Rádiová a Bulharská (obe ako linka 65).
    • Neobslúži riadne zastávky Hanácka, Spoločenská a tiež zastávku Bulharská na Bulharskej ulici v smere na Letisko (náhradou je zastávka na Rádiovej ulici).

Počas výluky nebudú zastávky Hanácka a Spoločenská obsluhované žiadnou linkou, cestujúcim odporúčame peší presun k najbližším zastávkam Slovinská a Pri strelnici na Rožňavskej ulici.

Zastávky Rádiová a Bulharská budú počas dňa (v sobotu a nedeľu) obsluhované iba linkou 65, pri ceste do centra odporúčame cestujúcim peší presun k zastávke Depo Trnávka na Rožňavskej ulici, odkiaľ budú premávať aj trolejbusy liniek 204 a 205.

DPM Prešov

14.6.2021Školské spoje od 15. júna 2021