S appkou UBIAN je každý výlet zážitkom

Letné mesiace sú obdobím výletov, nezabudnuteľných zážitkov a objavovaním nových miest. Každý výlet so sebou nesie však aj tú nepríjemnejšiu časť - plánovanie. Ako sa rôznymi spojmi dostanem z bodu A do bodu B, kde všade budem prestupovať a koľko mi celá cesta bude trvať? Samotné plánovanie vie celý výlet aj poriadne znechutiť. Tiež ste si niekedy želali, aby túto časť niekto vyriešil za vás? Appka UBIAN to zvládne skoro sama. Ste zvedaví ako? Vyskúšali sme si to na vlastnej koži. 

Po práci sme sa vydali navštíviť nášho miestneho hrdinu Jurka Jánošíka. Kam? Predsa do Terchovej. Štartovacou zastávkou bolo sídlisko Hájik v Žiline. Ako však zadať do vyhľadávania sochu Juraja Jánošíka, ktorá nemá presnú adresu? Jednoducho. UBIAN pracuje s kľúčovými slovami a pomôže vám nájsť cieľ, ktorý hľadáte. Vďaka nástroju určovania aktuálnej polohy nám aplikácia zobrazuje celú cestu s podrobným cestovným poriadkom.V aplikácii UBIAN vidíte prehľadne autobusové spoje, odchody vlakov, či časy vašich prestupov.

Čo ak najbližší spoj odchádza už o pár minút a stále nemáte lístok? Bez obáv, aj ten si kúpite cez appku jednoducho dvoma kliknutiami cestou na zastávku. Do pár sekúnd vám príde sms lístok, s ktorým sa už žiadneho revízora nemusíte obávať. 

Ak vlastníte dopravnú kartu, vďaka UBIANU si ju môžete dobiť kedykoľvek mobilom z pohodlia vášho domova. 

Okrem sledovania výhľadu cez okno môžete v aplikácii sledovať polohu, kde sa aktuálne nachádzate. S UBIANom sa vám preto nemôže stať, že nebudete vedieť, kedy máte vystúpiť. Navyše vás odnaviguje až priamo do cieľa, aj keď je pred vami ešte niekoľko metrov chôdze.

Tak čo? Vyskúšate appku UBIAN aj pri vašich cestách? Stiahnite si ju na Google Play alebo App Store.

Ste zvedaví, ako prebiehala naša cesta? Pripravili sme pre vás video zostrih.