Preklopenie dopravnej karty Slovak lines na dopravcu ARRIVA Bratislava

Pokiaľ ste držiteľom čipovej karty vydanej dopravcom Slovak lines nezabudnite si do 31.3.2022 prepísať elektronickú peňaženku na karte na nového dopravcu ARRIVA Bratislava. Preklopenie elektronickej peňaženky je nevyhnutné pre ďalšie využívanie čipovej karty v rámci IDS BK.

V prípade, že necestujete prímestskými autobusmi ARRIVA Bratislava alebo ste cestovali v období bezplatnej dopravy (karty sa neprikladali) je potrebné do 31.3.2022 priložiť čipovú kartu

  • k čítačke kariet (označovač cestovných lístkov, palubný počítač) v autobusoch prímestského autobusu ARRIVA Bratislava
  • alebo v pokladniciach na autobusovej stanici NIVY.

Ak cestujete prímestskými autobusmi ARRIVA Bratislava a kupujete si lístky priložením karty k čítačke alebo priložením karty preukazujete platný časový lístok (električenku), elektronickú peňaženku už máte preklopenú.

Po 31.3.2O22 neprepísané karty prestanú fungovať. V prípade vrátenia nevyčerpaného kreditu na dopravnej karte sa budete musieť obrátiť na dopravcu Slovak lines a zároveň si budete musieť vybaviť novú čipovú kartu u niektorého z dopravcov vrámci IDS BK.

Prepísanie elektronickej peňaženky na nového dopravcu ARRIVA Bratislava sa týka všetkých držiteľov dopravných kariet, teda aj tých, ktorí majú na karte zapísaný SeniorPas.

Platná od od 5.12.2022

Platná od od 28.11.2022

Platná od od 21.11.2022