Magazín Ubian

Blog > Aktuality
Cestovateľský tip UBIAN: Dva hrady v Bratislave za jeden deň s presunom v MHD
Navštív Bratislavský aj Devínsky hrad v jeden deň. Na cestovný poriadok, navigáciu aj lístky budeš potrebovať len jednu apku v mobile vo vrecku a cestovať budeš verejnou dopravou.
Plánujte si cestovanie na Dušičky vopred a vyhnite sa stresom
S prichádzajúcimi svatkami súvisí mimoriadne frekventované cestovanie ľudí po celom Slovensku. Nenechávajte si preto plánovanie cestovania na poslednú chvíľu.
Novinka! V UBIANE si teraz dobijú kredit aj cestujúci z Košického a Prešovského kraja.
Od septembra sa naše rady rozšírili o dopravné spoločnosti eurobus a.s. a ARRIVA Michalovce. Na naše služby sa tak môžu tešiť cestujúci v Košickom a Prešovskom kraji a nabíjať kredit na svoju dopravnú kartu priamo cez svoj mobil.
UBIAN -  moderný spôsob cestovania vo verejnej doprave
Ako vyzerá aplikácia na cestovanie vo verejnej doprave 21. storočia? Má v sebe cestovné poriadky, odchody a príchody spojov – autobusov, vlakov aj MHD. Pekne spolu, pokope, pre celé Slovensko.
Zmeny cestovných poriadkov od 20.7.2019 - Eurobus
Aktuálne zmeny v cestovných poriadkoch v Eurobus platné od 20.7.2019
UBIAN ti teraz vypočíta, koľko emisií si ušetril cestovaním verejnou dopravou
V UBIANE sa tiež venujeme ekologickým témam. Po novom v Ubiane okrem cestovných poriadkov a dopravnej karty nájdete aj projekt Zelené kilometre. Cieľom projektu je ľudom ukázať koľko emisií dokážu svojím cestovaním verejnou dopravou ušetriť.
Zmeny cestovných poriadkov  od 1.7. 2019 - Košice, Spišská Nová Ves, Rožňava
Aktuálne zmeny cestovných poriadkov, ktoré vstúpili do platnosti od 1.7.2019.
Čo je nové v UBIANE?
Pýtate sa, ako vyzerá letná sezóna v UBIANE? Naša uhorková sezóna nie je o spomalení tempa, či leňošení. Ak je naše leto uhorkové, tak jedine preto, že je uhorka je zelená. Že nerozumiete? Čítajte ďalej.
Kam na výlet po Slovensku?
Ponúkame vám 3 tipy na víkendové alebo jednodňové výlety do malebných mestečiek na Slovensku. V appke UBIAN sme k nim pozreli aj spoje a naplánovali pre vás tie najrýchlejšie zo smerov od Bratislavy a Košíc.
Ako ušetriť pri pravidelnom cestovaní, alebo kto má nárok na zľavu?
V akých prípadoch ponúkajú dopravné spoločnosti štandardne zľavu z cestovného a čo je potrebné na to, aby sa mohli začať využívať? Viac sa dozviete v článku.