Magazín Ubian

Blog > Aktuality
Cestuj s UBIAN a vyhraj!
Kupujte lístky v apke UBIAN, možno sa šťastie usmeje práve na Vás a vyhráte nový mobil Samsung Galaxy A53 5G alebu UBIAN kredit.
Pravidlá spotrebiteľskej súťaže - Cestuj s UBIAN a vyhraj
Oficiálne pravidlá a podmienky spotrebiteľskej súťaže „Cestuj s UBIAN a vyhraj“
Európsky týždeň mobility 2022
Cestujúci vo viacerých mestách budú mať príležitosť vyskúšať si výhody cestovania verejnou dopravou a zvážiť svoj prístup k mobilite.
Spustenie Integrovaného dopravného systému Rajecká dolina – Žilina - Kysuce
Od 10. júla je spustená 1. etapa Integrovaného dopravného systému Žilinského kraja na území Rajeckej doliny, mesta Žilina a území Kysúc až po mesto Čadca.
Cestujte v košickej MHD len s mobilom.  Časový lístok si kúpite a uložíte v apke UBIAN
UBIAN v spolupráci Dopravným podnikom mesta Košice prinášajú cestujúcim ďalšiu skvelú novinku, ktorá im uľahčí cestovanie mestskou dopravou. Odteraz sú v predaji aj virtuálne predplatné cestovné lístky na 7, 30, 90, 180 alebo 365 dní, ktoré si cestujúci môže kúpiť a uložiť priamo do aplikácie UBIAN a stačí vám cestovať len s mobilom.
S dopravnými kartami ARRIVA Nitra a ARRIVA Nové Zámky môžete cestovať po celom Slovensku
Spoločnosť ARRIVA prináša skvelú novinku pre svojich cestujúcich, ktorá im uľahčí cestovanie verejnou dopravou na Slovensku.
Preklopenie dopravnej karty Slovak lines na dopravcu ARRIVA Bratislava
Pokiaľ ste držiteľom čipovej karty vydanej dopravcom Slovak lines nezabudnite si do 31.3.2022 prepísať elektronickú peňaženku na karte na nového dopravcu ARRIVA Bratislava. Preklopenie elektronickej peňaženky je nevyhnutné pre ďalšie využívanie čipovej karty v rámci IDS BK.
Nastúpte do virtuálneho sveta s dopravnou kartou v mobile
Hoci to znie neuveriteľne, je to jednoduché. Do „virtuálneho sveta“ môže nastúpiť každý držiteľ Android telefónu. Stačí si nainštalovať aplikácie UBIAN a Google PayTM, a prejsť procesom virtualizácie svojej aktuálnej plastovej dopravnej karty, prípadne kúpiť si novú virtuálnu kartu.
Zaplaťte v MHD Košice za lístok cez naskenovanie QR kódu.
V Košickej MHD môžete už nejaký čas cestovať jednoduchšie prostredníctvom nákupu virtuálneho cestovného lístka v aplikácii Ubian. Teraz prichádza ďalšia novinka - platba prostredníctvom naskenovania QR kódu!
ARRIVA NITRA prináša novinky pre cestujúcich prímestskou dopravou.
Spoločnosť ARRIVA NITRA pre cestujúcich v prímestskej autobusovej doprave v Nitrianskom kraji pripravila zmenu tarifného systému, ktorá prinesie výhody pri cestovaní.